سوالات متداول

سیستم سفارش آنلاین چاپیکا چیست ؟

سیستم سفارش آنلاین چاپیکا سرویسی جهت ارائه خدمات چاپ و طراحی به صورت آنلاین می باشد به طوری که شما می‌توانید به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی سفارش چاپ و طراحی خود را از طریق این سامانه ثبت نمایید و با آسودگی خاطر به کارهای مهم تر خود بپردازید .

فایلهای خود را برای چاپ چگونه ارسال کنم ؟

در هنگام سفارش محصول قسمتی با نام ارسال فایل مشخص است که می‌توانید فایل خود را در آن مکان بارگذاری کنید.

کیفیت محصولات چاپی چگونه است ؟

در چاپیکا از به روزترین دستگاه های صنعت چاپ جهت تولید محصولات چاپی شما استفاده می‌شود که مطابق با کلیه استانداردهای چاپی می باشد.همچنین کیفیت طراحی در چاپیکا در بالاترین حد خود میباشد.

چه محصولاتی را می توان سفارش داد ؟

شما به راحتی می‌توانید تمامی سفارشات طراحی و چاپ خود مانند کارت ویزیت، تراکت،پوستر و ... را از طریق این سامانه ثبت نمایید.

آیا میتونم طرح آماده خودم را برای چاپ ارسال کنم ؟

در صورت داشتن طرح از قبل طراحی شده شما از طریق سفارش آنلاین محصول مورد نظر طرح خود را بارگذاری کرده و سفارش را تکمیل کنید.

نحوه پرداخت به چه صورت است؟

شما میتوانید پس از تکمیل اطلاعات درخواستی و تایید آن روی کلید بعدا پرداخت میکنم کلیک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا از قسمت پشتیبانی درخواست پرداخت بیعانه بدید و یا اینکه میتوانید از مبلغ را بطور کامل پرداخت کنید.همچنین در قسمت پرداخت میتوانید از روشهای مختلف برای پرداخت مبلغ سفارش استفاده کنید.

اطلاعات شماره حساب ها و کارت های بانکی چاپ آقا جهت واریز مبلغ به چه صورت است؟

شماره حساب بانک ملت: 5775206265
شماره کارت بانک ملت:6104337805177530

شماره شبا بانک ملت: IR420120020000005775206265
بنام: رحیم شیرزادی ماجولان
----------------------------------------------------------
پس از واریز می‌توانید با شماره تلفن 02634708060 تماس گرفته و کد رهگیری را اعلام نمایید.
* سفارش شما تا رسیدن تاييدیه پرداخت قابل ارسال نمی باشد

چگونه می توانیم سفارش خود را دریافت نماییم ؟

چاپیکا سفارشات را در شهر کرج از طریق پیک برای شما به صورت رایگان ارسال می‌کند. در صورت ارسال سفارشات به شهرستان، محموله شما با توجه به نوع کار، وزن، حجم و تعداد محصول براساس مناسب ترین قیمت و امن ترین روش از طریق شرکت تیپاکس ارسال می گردد و هزینه ارسال به شهرستان به عهده مشتری است.

چطور از وضعیت سفارشات خود مطلع شویم؟

از طریق ورود به پنل کاربری و مشاهده وضعیت سفارش
تماس با واحد پشتیبانی

از طریق ارسال کد پیگیری سفارش به سامانه پیامکی 30002223500003

گارانتی چاپ در چاپیکا چه نحوی است؟

زمان استفاده از گارانتی از تاریخ تحویل کار به مشتری تا 3 روز کاری مي باشد.در صورتی که از محصول خود راضی نبودید و به نظرتان ایراد داشت، باچاپیکا تماس بگیرید و ایراد کارتان را اعلام کنید، در صورت تایید متخصصان ما و شامل شدن گارانتی، محصول را ارسال کنید تا تصمیمات نهایی گرفته شود.

چاپ افست چیست؟

افست معمول ترین روش چاپ در ایران است که به دلیل سابقه نسبتاً طولانی و تجربه‌های فراوانی که در سیستم‌های آن انجام شده است به یکی از بهترین و ارزان ترین روش‌های چاپ تبدیل شده است. بنای چاپ افست بر ترکیب رنگ‌ها بر اساس چهار رنگ آبی(C)، سرخابی (M)، زرد (Y) و سیاه (K) است. شاخص عمومی افست تیراژ معمولا بالای سفارشات است که به طور معمول هزار نسخه است.

چاپ دیجیتال چیست؟

این نوع چاپ برای کارهایی با تیراژ کمتر و در بازه زمانی سریع تری انجام می‌شود. رنگ مورد استفاده در دستگاههای چاپ دیجیتال به صورت پودری می باشد. چاپ دیججیتال از کیفیت بالایی برخوردار است ولی برای بعضی ازجنس ها، چاپ افست گزینه بهتری می‌تواند باشد.

تفاوت میان چاپ افست و دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست برای تیراژ های پائین به صرفه تر می باشد. از نظر کیفیتی هر دو در یک سطح هستند و فقط جنس رنگ مورد استفاده در آنها با هم متفاوت است.

زمان تحویل چاپ چگونه محاسبه می‌شود؟

اگر در هنگام ثبت سفارش و مشاهده توضیحات محصول مورد نظر به زمان تحویل توجه کنید، تعداد روز کاری که برای محصول در نظر گرفته شده را می‌توانید ملاحظه کنید.  توجه داشته باشید که روزهای پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل جز روزهای کاری محاسبه نمی‌شوند.

برای کسانی که عجله دارند چه چاپی پیشنهاد می شود؟

کسانی که در بازه زمانی کوتاهی نیاز به چاپ کارت ویزیت و دیگر اقلام اداری دارند می‌توانند از چاپ دیجیتال استفاده کنند. این چاپ علاوه بر کیفیت قابل قبول می‌تواند در مدت زمان کوتاهتر و در تیراژ کم تری پاسخگوی نیاز شما باشد.همچنین در چاپ افست هم میتوانید چاپ فوری را انتخاب کنید.